Senior Resort Jince - prodej bytu 2+kk se zahradou

4 300 000 Kč za nemovitost

Typ nemovitosti

2+kk

Užitná plocha

42 m2

Ve výhradním zastoupení majitele Vám představujeme projekt Senior Resort Jince, 76 bytů v družstevním vlastnictví o dispozici 1+kk a 2+kk.

IGF Senior Resort Jince je navržen tak, aby obyvatelům zajistil bezpečné a komfortní prostředí. Kromě pečlivě navržené obytné budovy se projekt pyšní relaxační zahradou a zázemím polyfunkčního domu, který bude poskytovat prostory pro služby zaměřené na residenty.

Resort poskytne 76 apartmánů k užívání pro osoby starší 55 let. Samozřejmostí v resortu jsou kompletní správcovské služby, recepce a možnost zabezpečení veškerého servisu – stravy, úklidu, služby prádelny, zajištění zdravotní péče a pečovatelské služby, ale i společensko-kulturního vyžití.

Žijte tam, kde Vás to bude bavit.

Senior Resort Jince vzniká na pozemku s neopakovatelným výhledem na městys Jince v srdci Brdské vrchoviny nedaleko středočeského města Příbram. Městys Jince je právem nazýván pomyslnou branou do Brd. Je to místo, jako stvořené pro ty, kdo hledají klid, odpočinek a regeneraci. Okolí nabízí i příležitost pro náročnější fyzické výkony. Jince jsou často výchozím bodem pro výpravy na nejznámější místa Brdské vrchoviny jako jsou Plešivec, Čertova kazatelna nebo tajemný hrad Valdek.

Jince jsou místo, které si zamilujete.

Váš budoucí domov je jen 40 minut jízdy autem z Plzně nebo z Prahy.

Městys Jince má velmi dobrou dopravní dostupnost. Nabízí přímé spojení vlakem nebo autobusem do Příbrami, Prahy, Berouna, Hořovic, ale i například do Českých Budějovic.

V těsné blízkosti bytového domu bude zhotoveno 47 parkovacích míst pro residenty. Cena parkovacího místa je 300.000,- Kč.

Ing. Pavel Vajgel

[email protected]
+420 725 376 426
volitelné

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.