IGF Care Centre & Senior Resort Třeboň

V přípravě, dokončení 2026

V katastru města Třeboň, na pozemcích o rozloze přibližně 16 tisíc metrů čtverečných, pracujeme na rozsáhlém komplexu, jehož součástí bude Care Centre a Senior Resort. Care Centre, sociální pobytová služba, nabídne 148 lůžek určených primárně pro klienty s neurodegenerativním onemocněním a diagnózou roztroušené sklerózy mozkomíšní. Senior Resort bude bytový dům pro seniory. V rámci komplexu najdou klienti veškerý servis a navazující služby.

Společně se společností Atelier M. A.A.T., s.r.o. nyní dokončujeme projektovou dokumentaci a zajišťujeme potřebná povolení k výstavbě. Bude se jednat o komplex za více jak půl miliardy korun.

IGF Senior Resort Jince

Ve výstavbě, dokončení 2025

Rezidenční bydlení pro seniory v srdci nádherné Brdské vrchoviny poblíž města Příbram vzniká pod hlavičkou IGF Jince s.r.o., dceřiné společnosti fondu kvalifikovaných investorů v rámci skupiny Invest Gate. Tento resort nabídne celkem 76 apartmánů pro obyvatele starší 55 let. Jednotlivé byty jsou citlivě architektonicky řešeny s důrazem na budoucí uživatele a jejich potřeby.

Stavba byla zahájena na podzim roku 2023 a její dokončení je plánováno na roku 2025. Celková hodnota investice přesahuje 200 milionů Kč.

IGF Care Centre Třebíč

Dokončeno 2019

První zařízení pobytové sociální služby, které tým Invest Gate Property před více jak 4 lety vybudoval.

Toto centrum disponuje kapacitou 125 lůžek a patří mezi nejmodernější v kraji Vysočina. IGF Care Centre Třebíč nabízí prostorné a moderně vybavené pokoje, společenské sály, multisenzorickou místnost a terapeutickou zahradu.

Bytové domy Luční jez České Budějovice

Dokončeno 2018

Rezidenční projekt Luční Jez, považovaný za jeden z nejpovedenějších v Českých Budějovicích, nabídnul klientům bytové domy ve vysokém standardu. Bytové domy jsou orientovány s výhledem na neotřelý výhled na řeku Vltavu, nacházejí se v klidové části Českých Budějovic v blízkosti centra města. Lokalita je charakterizována perfektní občanskou vybaveností.

Feriendorf Obertraun

Dokončeno 2013

Projekt 75 luxusních apartmánů a domů v nejjižnějším cípu Horního Rakouska v regionu Hallstatt – Dachstein/ Salzkammergut na břehu kouzelného jezera Hallstättersee.

Amenity Resort Lipno

Dokončeno 2008

Rekreační areál na břehu Lipenské přehrady nabízející ubytování na vysoké úrovni a širokou škálu volnočasových aktivit. Areál se sestává z 23 řadových domů s celkovou kapacitou 120 lůžek a sportovišť jako je sportovní hala, tenisové kurty, badmintonové hřiště nebo bowlingové dráhy. Součástí komplexu je i wellness či moderní restaurace.

Amenity Resort Česká Kanada

Dokončeno 2008

Residenční projekt v těsné blízkosti golf resortu Monachus jež zahrnuje 31 luxusních vil uprostřed nedotčené přírody České Kanady v lokalitě Jižních Čech.

Golfresort Monachus

Dokončeno 2006

Golfový resort s 27 jamkami na pomezí Čech a Horního Rakouska oblíbený klienty a oceněný časopisem Golf Digest mezi TOP 5 golfovými resorty v české republice.

Marina Lipno

Dokončeno 2005

V rekreační parku Marina Lipno, jež je v blízkosti lyžařského areálu, najdeme 306 apartmánů s celkovou kapacitu 1 250 lůžek, dvě restaurace, aquapark, venkovní dětská hřiště, hřiště na beach volejbal a pétanque. Součástí parku Marina Lipno je i přístav s více jak 130 kotvícími místy.

Zakládáme si na osobních vztazích s klienty a jejich maximální důvěře, která je tím největším oceněním naší práce.