Prodej víceúčelového domu v Českých Budějovicích

9 990 000 Kč za nemovitost

Typ nemovitosti

Obchodní prostory

Užitná plocha

160 m2

Nabízíme Vám prodej víceúčelového domu prakticky v centru Českých Budějovic s výrazně sníženou kupní cenou. Původní cena domu byla snížena o 500.000,- Kč.

Nemovitost ve velmi atraktivní lokalitě nedaleko Jihočeské univerzity nebo Českobudějovického Výstaviště nabízí dvě nadzemní podlaží, podkroví a částečné podsklepení.
První podlaží domu je rozděleno do dvou částí. První část, přístupná z Husovy ulice, je tvořena původně komerčním prostorem s vlastním sociálním zázemím.
Druhá část přízemí, se vstupem z ulice U Výstaviště, slouží spíše jako přístupová část do 2. podlaží na dvůr nebo do sklepních prostor nemovitosti.

Ve druhém podlaží se nachází samostatná bytová jednotka o dispozici 4+kk s výměrou zhruba 90 m2. V bytové jednotce proběhla částečná rekonstrukce, kdy byly provedeny výměny podlahové krytiny, kuchyňské linky nebo se například renovovali interiérové dveře.

Nad bytovou jednotkou se nachází nevyužité podkroví s výměrou cca 100 m2.

Dům je částečně podsklepený. Ve sklepě o výměře 24 m2 je umístěno technické zázemí domu.
Nemovitost dále nabízí dvůr a také garáž. Celková výměra parcely je 204 m2.

Dům je možné provozovat v současném stavu nebo nový majitel může investovat poskytnutou slevu na provedení rekonstrukce a využít potenciál domu a lokality na maximum.

Ing. Pavel Vajgel

[email protected]
+420 725 376 426
volitelné

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.