Rezervováno

Prodej rodinného domu s dvěma bytovými jednotkami

7 490 000 Kč za nemovitost

Typ nemovitosti

Rodinný

Užitná plocha

89 m2

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme prodej rodinného domu s dvěma bytovými jednotkami o dispozici 4+KK. Rodinný dům se nachází v nově vzniklém ZTV na okraji obce Kamenný Újezd nedaleko Českých Budějovic.

Každá bytová jednotka má celkovou podlahovou plochu 89 m2. Najdeme zde tři pokoje, obývací pokoj s přípravou pro kuchyňský kout, dokončenou koupelnu, samostatnou toaletu a technickou místnost. Z obývacího pokoje vstoupíme přes portálové okno na terasu a do zahrady o rozloze přibližně 250 m2.
Ve všech obytných místnostech je položena kvalitní vinylová podlaha. Pro koupelnu, toaletu a technickou místnost byla vybrána moderní dlažba. Interiér je osazen vkusnými dveřmi s obložkami.
V případě zájmu je možné rozšířit obytný prostor o půdní vestavbu. V rámci výstavby domu došlo k naddimenzování zatížení vazníků a v podkroví je provedena příprava na rozvod elektřiny a odpadů. Aktuálně jsou zde instalovány OSB desky a půda může sloužit jako úložný prostor.

Teplo a ohřev vody v domě zajišťuje výkonný plynový kotel. Ve všech místnostech je rozvedeno podlahové topení. V obývacím pokoji je vyhotovena příprava pro kamna nebo krbovou vložku s přisáváním vzduchu. Elektroinstalace v domě je provedena s ohledem na možnou instalaci tepelného čerpadla a fotovoltaických panelů.

Vzhledem ke kvalitě plánování a výstavby nabízí rodinný dům dostatečné soukromí pro obě bytové jednotky jež se zde nachází. Společná zeď byla doplněna akustickým sádrokartonem a je vyplněna izolační vatou tak, aby se zamezilo přenosu hluku.

Exteriér domu bude nejpozději při předání dopracován do finální podoby tedy i včetně terasy, parkovacího stání, oplocení a zámkové dlažby. Při rychlém jednání je velikou výhodou možnost realizace představ kupce o podobě venkovních prostor domu.
U terasy se nachází příprava pro markýzu včetně vypínače na případný elektropohon. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě včetně kanalizace.

Rodinný dům se nachází na jihovýchodním okraji obce Kamenný Újezd. Jedná se o klidnou obec s nově vznikajícími typově podobnými rodinnými domy v dojezdové vzdálenosti do centra Českých Budějovic. V obci se nachází základní občanská vybavenost jako je mateřská a základní škola, supermarket, pošta. Nedaleko domu je železniční stanice Kamenný Újezd a v centru obce zastávka pravidelné autobusové linky. Nejen, že obec Kamenný Újezd nabízí skvělou dopravní dostupnost, perfektní občanskou vybavenost, ale jste zde zároveň krok do přírody.

Ing. Pavel Vajgel

[email protected]
+420 725 376 426
volitelné

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.