Prodej rodinného domu Hlincová Hora

9 250 000 Kč za nemovitost

Typ nemovitosti

Rodinný

Užitná plocha

200 m2

Zděný rodinný dům s exkluzivním pozemkem za neodolatelnou cenu. Nově je cena nemovitosti snížena na částku 9.250.000,- Kč. Jedná se o jedinečnou nabídku na pořízení rodinného domu s nadstandardním pozemkem v této atraktivní lokalitě.

V tradiční zástavbě obce Hlincová Hora s vyjímečným výhledem do krajiny, uprostřed přírody protkané vyhledávanými cyklostezkami, 10 minut jízdy automobilem do centra Českých Budějovic, nabízíme k prodeji rodinný dům s pozemkem o rozloze 1.296 m2!

Rodinný dům je situován ve vyhledávané lokalitě, kde poptávka nemovitostí historicky převyšuje nabídku. Nabízený rodinný dům disponuje dvěmi nadzemními podlažími a využitým podkrovím. Dále krytou terasou, bazénem se zastřešením, garáží pro dva vozy s dílnou i prostorným zděným zahradním domkem.

V přízemí rodinného domu je umístěna bytová jednotka s vlastní koupelnou, šatnou a prádelnou s technickým zázemím. Byt byl využíván jako ubytování pro návštěvy.

V 1. patře domu najdeme obývací pokoj s krbem a prostornou kuchyň s jídelnou, samostatnou toaletu a také koupelnu.

V podkrovním prostoru se nám naskytnou dvě prostorné ložnice, jež jsou propojeny velkorysým salonem.

Nemovitost je ve velmi dobrém stavu. Dům je díky průduchům do horního patra vytápěna krbem a dále přímotopy. I přes tento způsob vytápění nejsou náklady na provoz domu vysoké. Dům je možné jednoduše napojit na obecní kanalizaci, ale v současné době je využívána jímka.

Obec Hlincová Hora se díky své vyvýšené poloze vyznačuje nádhernými výhledy po okolní přírodě a na České Budějovice. Díky charakteru obce a její tradiční zástavbě i tato klasicky laděná vila má jedinečnou atmosféru odlišující se od satelitní zástavby v okolí velkoměst. Hlincová Hora je dostupná městskou hromadnou dopravou Českých Budějovic.

Ing. Pavel Vajgel

[email protected]
+420 725 376 426
volitelné

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.