Prodej rodinného domu Hlincová Hora

10 490 000 Kč za nemovitost

Typ nemovitosti

Rodinný

Užitná plocha

200 m2

Zděný rodinný dům s exkluzivním pozemkem a novou aktualizovanou cenou. Nyní je nemovitost dispozici za 10.490.000,- Kč

V tradiční zástavbě obce Hlincová Hora s vyjímečným výhledem do krajiny, uprostřed přírody protkané vyhledávanými cyklostezkami, 10 minut jízdy automobilem do centra Českých Budějovic, nabízíme exklusivně k prodeji rodinný dům s nadstandardně velikým pozemkem o rozloze 1.296 m2.

Rodinný dům je situován ve vyhledávané lokalitě, kde poptávka nemovitostí historicky převyšuje nabídku. Nabízený rodinný dům disponuje dvěma samostatnými bytovými jednotkami, krytou terasou, bazénem se zastřešením, garáží pro dva vozy s dílnou i prostorným zděným zahradním domkem.

V přízemí rodinného domu je umístěna bytová jednotka s vlastní koupelnou, prádelnou s technickým zázemím. Byt byl využíván jako ubytování pro návštěvy.

V 1. patře domu najdeme obývací pokoj s krbem a prostornou kuchyň s jídelnou, samostatnou toaletu a také koupelnu.

V podkrovním prostoru se nám naskytnou dvě prostorné ložnice, jež jsou propojeny velkorysým salonem.

Nemovitost je ve velmi dobrém stavu. Dům je díky průduchům do horního patra vytápěna krbem a dále přímotopy. I přes tento způsob vytápění nejsou náklady na provoz domu vysoké. Dům je možné jednoduše napojit na obecní kanalizaci, ale v současné době je využíván septik.

Obec Hlincová Hora se díky své vyvýšené poloze vyznačuje nádhernými výhledy po okolní přírodě a na České Budějovice. Díky charakteru obce a její tradiční zástavbě i tato klasicky laděná vila má jedinečnou atmosféru odlišující se od satelitní zástavby v okolí velkoměst. Hlincová Hora je dostupná městskou hromadnou dopravou Českých Budějovic.

Ing. Pavel Vajgel

[email protected]
+420 725 376 426
volitelné

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.