Prodej objektu k bydlení, Tichá u Dolního Dvořiště

2 790 000 Kč za nemovitost

Typ nemovitosti

Rodinný

Užitná plocha

1000 m2

Nabízíme k prodeji objekt bývalého kulturního domu s prodejnou a bytem správce v Tiché u Dolního Dvořiště. Tichá je místní část obce Dolní Dvořiště, nachází se jen 5km od Dolního Dvořiště od státní hranice s Rakouskem. Nachází se v příjemné klidné krajině Novohradských hor.

Objekt má 3 podlaží – část objektu je podsklepena, kde byly sklady a kotelna, v přízemí domu byla prodejna, restaurace, kuchyně, společenský sál, zázemí a v podkroví byl byt správce objektu. Rozměry budovy činí ctihodných 32x12m a jeho uspořádání a konstrukce je vhodná pro přestavbu třeba na bytový dům nebo na vícegenerační rodinný dům. Dle územního plánu je pozemek a stavba určena pro využití smíšené obytné. Pozemek okolo objektu je ve vlastnictví obce Dolní Dvořiště. Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě.

Lokalita Tichá bude v budoucnu velmi atraktivní místo, a to z důvodu rozvíjejícího se turistického ruchu (blízkost Novohradských hor, rekonstruovaná tvrz přímo v Tiché, velké množství turistických i cyklistických tras) a také pro bydlení pro lidi, kteří pracují třeba v Rakousku. Aktuálně budovaná dálnice D3 atraktivitu ještě zvýší. Bude snadno dostupná, přesto nenaruší klidnou okolní krajinu Tiché.

V případě, že vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat. Zodpovím veškeré vaše dotazy a zajistím prohlídku nemovitosti. Mohu vám pomoci i se zajištěním financování.

Petr Ladislav

[email protected]
+420 724 595 394
volitelné

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.