Prodej nemovitosti - RD v obci Záblatíčko, Dříteň

2 670 000 Kč za nemovitost

Typ nemovitosti

Rodinný

Užitná plocha

180 m2

Nabízíme k prodeji objekt, který byl doposud využíván jako rodinný dům. Nachází se v malé obci Záblatíčko, část obce Dříteň. Záblatíčko je obec uprostřed malebné krajiny obklopené lesy, poli i rybníky. Jedná se o ideální klidné místo pro trvalé bydlení nebo pro aktivní i pasivní rekreaci. Záblatíčko je snadno dostupné za 30 minut autem z Českých Budějovic či za 25 minut z Týna nad Vltavou, Vodňany jsou vzdálené jen 8 km.

Zastavěná plocha nemovitosti činí 180 m2. Plocha zahrady je cca 160 m2. Momentálně má objekt 4 pokoje a zázemí. Budova je podsklepena a má na pozemku vlastní studnu. Nemovitost je napojena na elektřinu, obecní vodovod. Odpad je odveden do jímky. Současný majitel používá k otopu kotel na tuhá paliva. Objekt je technicky funkční a obyvatelný v nižším standardu bydlení, nicméně má potenciál pro výrazně atraktivnější využití. Půda objektu je dostatečně velká a vhodná pro přestavbu na obytné místnosti. Stavení na zahradě objektu vyzývá k přestavbě na altán s venkovní kuchyní.

V případě, že vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat. Zodpovím veškeré vaše dotazy a zajistím prohlídku nemovitosti. Mohu vám pomoci i se zajištěním financování.

Petr Ladislav

[email protected]
+420 724 595 394
volitelné

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.