Prodej Maternovy vily, Včelná u Českých Budějovic

Cena na dotaz

Typ nemovitosti

Kanceláře

Užitná plocha

520 m2

Nabízíme k prodeji jedinečnou vilu s více jak 100letou tradicí. Vila prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2022, která respektovala jedinečný charakter vily a dodržela dobové rysy jak v exteriéru, tak v interiéru objektu.

Užitná plocha vily činí 520 m2. Jedná se o třípodlažní dům s podkrovím. Maternova vila nyní nabízí 10 pokojů, každý s vlastní koupelnou včetně apartmánu umístěného ve vyhlídkové věži, salónek s původními kachlovými kamny, zimní zahradu, konferenční místnost v obou nadzemních podlažích či profesionálně vybavenou kuchyni. V suterénu vily se nachází wellness s parní saunou a vířivou vanou. Vilu obklopuje zahrada s výměrou 6 233 m2 ve stylu anglického parku.

Maternova vila se svým velkým pozemkem vybízí k širokému spektru využití, vždy rezonujících vznešeností. Může sloužit jako sídlo významné společnosti, lékařský dům, exkluzivní soukromá klinika, pension vhodný pro konání soukromých a firemních eventů. Velký zastavitelný pozemek zvyšuje potenciál budoucího rozvoje pro dostavbu dalších budov – bytových i komerčních.
Vila se nachází v obci Včelná v těsné blízkosti Českých Budějovic, místo se vyznačuje vynikající občasnou vybaveností a blízké napojení na dálnici ještě více zlepšuje již tak výbornou dopravní obslužnost.

V případě, že vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat. Zodpovím veškeré vaše dotazy a zajistím prohlídku nemovitosti.

Petr Ladislav

[email protected]
+420 724 595 394
volitelné

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.