Prodej bytu Planá u Českých Budějovic

4 990 000 Kč za nemovitost

Typ nemovitosti

2+kk

Užitná plocha

55 m2

Společnost Invest Gate Property Vám exkluzivně nabízí prodej bytové jednotky v Plané u Českých Budějovic.

Byt v osobním vlastnictví vznikne v aktuálně budovaném projektu rodinného domu s třemi bytovými jednotkami na jižním okraji obce Planá v rámci nově vznikajícího ZTV.

Bytová jednotka je dispozičně řešena jako 2+kk a má výměru 55 m2, k bytu náleží výlučné užívání zahrady a také dvou parkovacích míst.
Zdařilá dispozice bytu poskytne příjemnou ložnici, koupelnu se sprchovým koutem, samostatnou toaletu a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje se vstupuje na terasu zhotovené ze sibiřského modřínu a dále do zahrady, která je ve výlučném užívání a má celkovou výměru 192 m2. Dále vlastník bytu může využívat dvě parkovací stání v přední části pozemku, 2 parkovací místa stojí 200.000,- Kč

Obec Planá leží v těsné blízkosti Českých Budějovic na levém břehu řeky Vltavy, podél které vede vyhledávaná cyklostezka spojující obec s centrem krajského města. V obci nalezneme bohaté sportovní a kulturní vyžití. Veškerá občanská vybavenost se nachází v Českých Budějovicích, kam se pohodlně můžeme dopravit autem nebo například městskou hromadnou dopravou.

Pro více informací o nemovitosti, jejím vybavení, ale i o případném financování koupě, mě neváhejte kontaktovat.

Ing. Pavel Vajgel

[email protected]
+420 725 376 426
volitelné

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.