Prodej bytu 3+kk, 65m2, Staré Hodějovice, České Budějovice

5 525 000 Kč za nemovitost

Typ nemovitosti

3+kk

Užitná plocha

65 m2

Nabízím k prodeji byty v kompletně rekonstruovaném bytovém domě v obci Staré Hodějovice u Českých Budějovic. V domě se nachází 4 bytové jednotky ve dvou podlažích. Předpokládaný termín dokončení rekonstrukce a předání bytu je 4/2024.
Každý byt má dispozici 3+kk o výměře 65m2. Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 pokojů a koupelny s WC. K bytu náleží 2 parkovací místa před domem a sklep v suterénu domu o výměře 23m2.

Dům projde kompletní rekonstrukcí – veškeré nové rozvody, dlažby, obklady, stěny, sanita, nová okna, střešní krytina, izolace…. Topení bude řešeno podlahovým topením, byty budou vytápěny a ohřev TUV zajištěn společným kotlem pro celý dům.
Staré Hodějovice se vyznačují výbornou dopravní obslužností a spojením s Českými Budějovicemi. Obec má výbornou občanskou vybavenost – mimo jiné Mateřskou školu či sportovní areál. Byty jsou tedy vhodné nejen pro vlastní potřebu, ale také jako zajímavá investiční příležitost.

V případě, že vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat. Zodpovím vaše dotazy a zajistím prohlídku nemovitosti. Mohu vám pomoci i se zajištěním financování.

Petr Ladislav

[email protected]
+420 724 595 394
volitelné

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.