Rezervováno

Prodej bytu 3+1 Veselí nad Lužnicí

2 990 000 Kč za nemovitost

Typ nemovitosti

3+1

Užitná plocha

62 m2

Společnost Invest Gate Property Vám exkluzivně nabízí prodej bytové jednotky ve Veselí nad Lužnicí.

Bytová jednotka o dispozici 3+1 má celkovou výměru 62 m2 a nabízí moderní bydlení ve Veselí nad Lužnicí. Byt prošel kompletní rekonstrukcí, kdy v bytě byla vyměněna okna za plastová. Dále se v rámci rekonstrukce provedli nové rozvody elektřiny, vody i odpadů. Bylo vyzděno bytové jádro a vznikla koupelna se sprchovým koutem a přípravou pro pračku a také samostatná toaleta. V celém bytě jsou nové podlahy, interiérové i vstupní dveře.

Bytová jednotka se nachází ve 4. patře panelového domu, který také prošel kompletní revitalizací. Proběhlo zateplení objektu, oprava střechy a společných prostor.

Dům se nachází ve velmi příjemné lokalitě města Veselí nad Lužnicí, která prochází zdařilou proměnou. V blízkosti domu se nachází mateřská školka, dětské hřiště nebo například supermarket. Veškerá občanská vybavenost se nachází v centru Veselí nad Lužnicí, které je vzdáleno zhruba 500 metrů od domu.

Veselí nad Lužnicí leží zhruba 25 km od Českých Budějovic. Tyto dvě města propojuje dálnice D3, díky které budete v Českých Budějovicích za 15 minut. Jedná se tedy o výbornou dopravní dostupnost například pro dojíždění do zaměstnání. V blízkosti bytu je také vlaková a autobusová zastávka.

Ve Veselí nad Lužnicí je vysoká poptávka po nájemním bydlení, byt je tedy možné koupit i za účelem investice v podobě nájemního bytu. Rádi Vám v případě koupě investičního bytu pomůžeme se zajištěním nájemce.

Ing. Pavel Vajgel

[email protected]
+420 725 376 426
volitelné

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.