Prodej velkorysého rodinného domu, Srubec

Cena na dotaz

Typ nemovitosti

Rodinný

Užitná plocha

260 m2

Rodinný dům 6+kk na Srubci vybavený inteligentní domácností Loxone.

V klidné rezidenční lokalitě, v blízkosti Českých Budějovic, Vám nabízíme velkoryse pojatý rodinný dům o dispozici 6+kk s příjemnou pohodovou atmosférou. Dispoziční řešení domu lze nenáročnou investicí v podkroví rozšířit až na 8+kk.

Interiéru domu vévodí vzdušný obývací pokoj s otevřenou na míru vyrobenou kuchyní osazenou kuchyňskými spotřebiči značky Siemens a varnou deskou Aeg. Sedlová střecha a přiznané krovy v prostoru obývacího pokoje vytváří nezaměnitelnou atmosféru hlavní části domu. Do prostoru nad kuchyní byla architektem umístěna pracovna o velikosti 35 m2. Naprosto dokonale zvolené místo disponuje dostatečným soukromím, ale zároveň neztrácíte přehled o dění v domě.

V prvním podlaží na Vás kromě obývacího pokoje s kuchyní čeká reprezentativní vstupní hala, ložnice s vlastní koupelnou a walk in closetem, dva dětské pokoje, z nichž jeden je rozšířen do podkroví. Dále prostorná koupelna s vanou a sprchovým koutem, šatna, další samostatná toaleta a technická místnost přístupná i z terasy na zahradě.

Celý dům je ovládán systémem chytré domácnosti od společnosti Loxone.
Na prohlídce Vám představíme nesporné přínosy automatického provozu chytré domácnosti, který optimalizuje užívání jednotlivých prvků systému tak, aby docházelo k maximální úspoře hlavně na energiích a vytvořil se nejvyšší možný uživatelský komfort.

Dům je citlivě zasazen do zahrady, kde je dostatek prostoru pro Vaší relaxaci a odpočinek. Na pozemku o velikosti 1,121 m2 najdete příjemně umístěnou terasu, zákoutí pro grilování, saunu nebo bazén s mořskou vodou o rozměrech 8x3,5 m se zastřešením, který je vytápěn tepelným čerpadlem. Bazénová technologie je inteligentně řízena v rámci systému Loxone, kdy nevyžaduje servisní úkony ani před zimou. I prostory zahrady jsou zahrnuty v rámci multiroom audio systému. Pozemek zahrady poskytuje díky svému profilu dostatek soukromí. K maximálnímu soukromí přispívá také lokalita, kde se nachází parcely o výměře zhruba 1.000 m2. Nejedná se tedy o satelitní výstavbu.

V rámci domu je také myšleno na parkování vozů. Garáž na dvě vozidla, až 4 pohodlná parkovací místa na pozemku před hlavním vstupem do domu zajišťují, že již nikdy nebude hledat volné místo na ulici.

Klidná obec Srubec s plnohodnotnou občanskou vybaveností a snadnou dostupností se v posledních letech stala oblíbenou rezidenční oblastí s architektonicky kvalitní zástavbou.

Ing. Pavel Vajgel

[email protected]
+420 725 376 426
volitelné

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.