Prodej stavebního pozemku Staré Hodějovice

6 000 Kč za m2

Typ nemovitosti

Bydlení

Plocha pozemku

1215 m2

Nabízíme Vám prodej stavebního pozemku v jedné z nejpříjemnějších lokalit v rámci Českých Budějovic. Předmětný pozemek se nachází v lokalitě U Veselských ve Starých Hodějovicích.

Původní parcela o výměře 3.228 m2 byla geometrickým plánem rozdělena na dvě menší. Parcela určená k výstavbě rodinného domu má výměru 1.215 m2 a je přímo přístupná z hlavní silnice spojující Staré Hodějovice a Srubec. Inženýrské sítě (kanalizace, voda, elektřina) jsou dovedeny na pozemek.

Koupě pozemku může sloužit k výstavbě rodinného domu nebo je také možné koupit celý pozemek o výměře 3.228 m2 jako investici, kdy postupem času můžete část pozemku odprodat a financovat tím výstavbu svého domu.

Lokalita U Veselských je klidné místo s ideální dopravní dostupností do krajského města. Centrum Českých Budějovic se nachází zhruba 10 minut automobilem. Oblast je také obsluhována MHD. Nabízíme tedy místo pro bydlení s výbornou dopravní dostupností ke kompletní občanské vybavenosti nedaleko sjezdu na vznikající dálnici D3, která bude sloužit i jako obchvat pro České Budějovice, ale hlavně propojí jih Čech s Prahou a Rakouskem.

V případě zájmu zajistíme i nejvýhodnější financování. Neváhejte mne kontaktovat a domluvíme se na osobní schůzce.

Ing. Pavel Vajgel

[email protected]
+420 725 376 426
volitelné

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.