Prodej pozemku k výstavbě - Staré Hodějovice

12 500 000 Kč za nemovitost

Typ nemovitosti

Bydlení

Plocha pozemku

3228 m2

Nabízíme Vám prodej stavebního pozemku v jedné z nejpříjemnějších lokalit v rámci Českých Budějovic. Předmětný pozemek spadá do katastrálního území Staré Hodějovice, nachází se však na spojnici Srubce a Starých Hodějovic v lokalitě U Veselských.

Parcela je určena územním plánem k zástavbě rodinnými domy a má výměru 3.228 m2. Inženýrské sítě (kanalizace, voda, elektřina) jsou dovedeny na pozemek.

Na pozemku můžete vybudovat nadstandardní rodinný dům s prostornou zahradou a nekonečným soukromím nebo pozemek využít jako investiční příležitost k vybudování více rodinných domů. Za tímto účelem byl vytvořen projekt ke stavbě tří rodinných domů, ze kterého jsou použity přiložené vizualizace.

Lokalita U Veselských je klidné místo s ideální dopravní dostupností do krajského města. Centrum Českých Budějovic se nachází zhruba 10 minut automobilem. Oblast je také obsluhována MHD. Nabízíme tedy místo pro bydlení s výbornou dopravní dostupností ke kompletní občanské vybavenosti nedaleko sjezdu na vznikající dálnici D3, která bude sloužit i jako obchvat pro České Budějovice, ale hlavně propojí jih Čech s Prahou a Rakouskem.

V případě zájmu zajistíme i nejvýhodnější financování. Neváhejte mne kontaktovat a domluvíme se na osobní schůzce.

Ing. Pavel Vajgel

[email protected]
+420 725 376 426
volitelné

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.